Ana Sayfa Spor Bağıban'dan hakkındaki iddialara yanıt

Bağıban'dan hakkındaki iddialara yanıt

Önce ki akşam bir TV programında Şanlıurfaspor başkanı emin Yetim ve yönetici Giray Küçük'ün program esnasında yaptıkları açıklamalara Şanlıurfaspor eski kulüp başkanı İsmail Bağıban'dan yanıt geldi.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2017 Pazartesi 17:30
Bağıban'dan hakkındaki iddialara yanıt

Bağıban Önce ki akşam bir TV programında Şanlıurfaspor başkanı emin Yetim ve yönetici Giray Küçük'ün program esnasında yaptıkları açıklamalar için şunları söyledi:

''Önce ki akşam bir TV programında Şanlıurfaspor Başkanı ve yöneticileri tarafından şahsımı hedef alan açıklamaları hayretler içerisinde dinledim. Konuyu hukuka taşıyacağımdan ötürü pek fazla birşey söylemek istemiyorum ama çamur at izi kalır yaklaşımlarıyla şahsımı,firmamı ve ailemi hedef alan asılsız açıklamalar karşısında söyleceğim tek şey; yaptıkları bu açıklamaları ispat etmezler ise her kim olursa olsun kendilerini münferit ilan edeceğim.Ben Şanlıurfaspor'a yönetici olmadan evvel de gerek şahsım,gerek firmamız her zaman Şanlıurfaspor'a destek olmuş ve olmayada devam etmiştir. Biz birileri gibi ne Şanlıurfaspor'u siyasette nede ihale almak için kullandık.''Diyerek konunun muhattapları ile yargı önünde hesaplaşacağız''dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da futbol dünyası çalışmaları devam ediyor

Şanlıurfa’da futbol dünyası çalışmaları devam ediyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık