Ana Sayfa Güncel Başkan Baydilli, Hizmetlerini Anlattı

Başkan Baydilli, Hizmetlerini Anlattı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Ak Parti İl Başkanlığı tarafından her ay düzenlenen toplantıya katılarak Karaköprü’de yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2016 Pazartesi 23:24
Başkan Baydilli, Hizmetlerini Anlattı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve il yönetiminin katıldığı toplantıda gerek merkez gerekse kırsal mahallelerde yaptıkları hizmetlerle ilgili bilgi veren Başkan Baydilli, durmadan hizmetlere devam edeceklerini belirtti.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli toplantı sonrası yaptığı açıklamada, AK Parti İl Başkanlığı nezdinde il yönetim kuruluna davet edildiklerini ve burada bugüne kadar yaptıkları hizmetleri paylaştıklarını söyledi. Başkan Baydilli, “Karaköprü’ nün değişen ve gelişen yüzünü, hizmetlerimizi, projelerimizi anlattık. Karaköprü’de gerek Fen İşleri, gerek temizlik işleri, kırsal anlamda gerekse park ve bahçelerde yaptığımız hizmetleri paylaştık ve il yönetimini bilgilendirdik. Ayrıca kendilerinin ilçemizle ilgili sorularına cevap vermeye çalıştık. Çok verimli bir toplantı olduğunu düşünüyorum. Bizi bu toplantıya davet eden İl Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise yaptıkları İl yönetim kurulu toplantısının verimli geçtiğini ifade ederek, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ilçede yapılan faaliyetleri kendilerine sunduğunu ve çalışmalardan memnun olduklarını kaydetti.

Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali Cevheri de toplantının verimli geçtiğini kaydederek şunları söyledi: "Urfa büyüyen ve gelişen bir şehir. Sahip olduğu potansiyel ile birlikte bölgede Diyarbakır ve Gaziantep ile birlikte önemli bir konumuma sahip. Şanlıurfa gelecek adına ümit vaat eden bir ilimiz. Siyasi olarak da çok net bir duruş gösterdi ve 15 Temmuz’da kendine yakışanı yaptı."

Toplantı sonunda Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yaptıkları hizmetleri ve çalışmalar nedeniyle Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ ye teşekkür etti.

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
  • yorum2016-09-05 23:50:00fatih

    başkanım sizden ricam karaköprüdeki cadde isimlerine daha anlamlı daha güzel isimler koyalım.
    örneğin batıkentte balıkayağı diye bulvar var inanki akıl erdiremiyorum, ne demek ne anlama geliyor,
    bir ikincisi 35 metre , 2. 35 metre . sizden ricam bu isimleri değiştrin.
    özellikle balıkayağı bulvarının isiminin değişmesini rica ederim.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Müftü nikah kıydı belediye başkanı şahitlik yaptı

Müftü nikah kıydı belediye başkanı şahitlik yaptı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık