Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN KARAKÖPRÜ TEŞKİLATINA ZİYARET

BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN KARAKÖPRÜ TEŞKİLATINA ZİYARET

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Baydilli’yi ilçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy karşıladı.

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2015 Perşembe 15:50
BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN KARAKÖPRÜ TEŞKİLATINA ZİYARET

Karaköprü Belediye Meclisi'nin seçimiyle Karaköprü Belediye Başkanı görevine gelen Metin Baydilli, ilk ziyaretini AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığına yaptı.

İlçe teşkilatında gerçekleşen ziyarete; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Karaköprü İlçe yönetimi katıldı.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye yeni görevinde başarı dileğinde bulundu.

 Av. Ahmet Aksoy, “Karaköprü Belediye Başkanımızın Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden sonra Karaköprü Belediye Başkanlığımızda bir seçim süreci başladı. Bu seçim sürecinde de belediye meclis üyemiz olan ve Şanlıurfa İl Gençlik Kollarında yıllarca İl Başkan Yardımcılığı yapan ve 2014 Mart yerel seçimlerinden sonrada Karaköprü Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi seçilerek hem Karaköprü meclis çalışmalarında yer alan hem de Büyükşehir Belediye meclisinde görev alan Metin Baydilli kardeşimiz 15 Eylül’de yapılan seçimlerde meclis üyelerimiz tarafından bu göreve layık görülmüş ve seçilmiştir.”  dedi.

 BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ

AK Parti Karaköprü ilçe teşkilatı olarak Metin Baydilli’nin yanında olduklarını ve kendisiyle birlikte çalışacaklarını belirten Ahmet Aksoy, “Ben Karaköprü’de ki hizmetlerin Metin Baydilli ile birlikte devam edeceğine inanıyorum. Metin Baydilli AK Parti Belediye Meclis üyesidir. Bugüne kadar Karaköprü’de yapılan hizmetlerin çıtasını bugünden sonra da devam edeceğine inanıyorum. Belediye Başkanımıza bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederim. Biz yanındayız. Kendisiyle birlikteyiz. Önümüzde 1 Kasım’da yapılacak olan bir genel seçim var. Bu 1 Kasım genel seçim sürecinde birlikte sahada çalışmalarımızı yapıp partimizin oyunu arttırmak için elimizden geleni yapacağız”

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ise, Belediye Başkanı olarak ilk ziyareti AK Parti Karaköprü İlçe teşkilatına yaptıklarını ve İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy ve ilçe teşkilatına teşekkür etti.

 KARAKÖPRܒYÜ EN İYİ YERE GETİRME ÇABASINDA OLACAĞIZ

Başkan Baydilli konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Malumunuz Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi’nin istifa etmesi ile birlikte bir süreç başladı. Bu süre zarfında Nihat Çiftçi Başkanımızın Büyükşehir’e geçmesi ile birlikte boşalan Karaköprü Belediye Başkanlığı koltuğuna Belediye Meclis üyesi arkadaşlarımız teveccüh ederek bizi seçtiler. AK Parti Belediye meclis Üyesi olarak bu makama uygun görüldük. Biz bu süreçten sonra Karaköprü’müzü düşünerek, Karaköprü’yü en iyi yere getirme çabasında olacağız. Tabi bunu sadece Karaköprü Belediyesi olarak değil AK Parti ilçe teşkilatımızla birlikte gerçekleştireceğiz. Önümüzde 1 Kasım’da bir seçim var. Bu seçime bir an önce hazırlanmamız lazım. Burada gerek ilçe Teşkilatına, gerek Meclis üyelerine ve gerekse belediyeye çok iş düşüyor. Bu sebepten dolayı ilk ziyaretimizi ilçe teşkilatımıza yaptık. Bizi kucaklayan ilçe Başkanımız Av. Ahmet Aksoy ve ilçe teşkilatına sonsuz teşekkür ediyorum.”

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık