Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Siyaset Başkan, O AK Partili Milletvekili Kim?

Başkan, O AK Partili Milletvekili Kim?

Bugün yaptığı açıklama ile gündeme bomba gibi düşen Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, basında çıkan haberlere ilişkin twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 26 Ekim 2016 Çarşamba 00:48
Başkan, O AK Partili Milletvekili Kim?

Bugün Akçakale'de basın mensuplarıyla bir araya gelerek toplantı düzenleyen Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, halka vermek istedikleri hizmetlerin bazı milletvekilleri tarafından engellendiğini ifade etmişti.

Ayhan, bu sözlerinin üzerine Urfa basınında çıkan haberlerde bölgede görev yapan çok milletvekilinin hedef gösterildiğini belirtti.

Ayhan, yine çalışmalarını engelleyen AK Partili milletvekilinin ismini açıklamadan yayınladığı o mesajda; "Şahısımla ilgili bu gün çıkan bazı haberlerde bir çok milletvekili hedef gösterilmiş. Uyum içinde çok güzel çalışmalara ve projelere imza atığımız değerli milletvekillerimizin olduğunun bilinmesini isterim. Bir şahsın yaptığını diğer milletvekillerimize mal etmek doğru değil. Üyesi olduğum AK Parti gibi dik duruşu olan bir partinin bir neferi olarak şahsi engellemelere rağmen çalışmalarımıza bıkmadan, yılmadan devam edeceğimizin bilinmesini ister. Tüm Akçakale halkına saygı ve sevgilerimi sunarım." 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık