Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKÇÖMLEKÇİ MAHALLESİ ÇOK AMAÇLI SALONA KAVUŞUYOR

BÜYÜKÇÖMLEKÇİ MAHALLESİ ÇOK AMAÇLI SALONA KAVUŞUYOR

Her kırsal mahalleye Çok Amaçlı Salon yapmayı hedefleyen Karaköprü Belediyesi, ilçeye bağlı Büyükçömlekçi mahallesini de çok amaçlı salona kavuşturuyor. 300 m2 alan üzerine yaptırılacak olan çok amaçlı salonun mahalleye büyük katkı sunacağını belirten vatandaşlar, bu hizmetlerinden dolayı Başkan Çiftçi’ye teşekkür ettiler.

Giriş Tarihi: 10 Ağustos 2015 Pazartesi 12:06
BÜYÜKÇÖMLEKÇİ MAHALLESİ ÇOK AMAÇLI SALONA KAVUŞUYOR

Şanlıurfa'nın Karaköprü Belediyesi'ne bağlı Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından Büyükçömlekçi Mahallesi'nde 300 metrekarelik alan üzerine inşa edilecek olan ve çok amaçlı salon olarak bilinen taziye ve muhtar evinin temeli atıldı.

Temel atma törenine, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi,Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Temel atma töreninde konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, ”Karaköprü İlçemizin Büyükçömlekçi mahallemizdeyiz. gerek gençleri ile gerek kadınları ile gerekse kanaat önderleri ve mahalle sakinlerinin hepsinin bu alanda toplanması, Karaköprü Belediyesi çalışanlarına ve kadrosuna moral ve motivasyon oluyor. Yine Şanlıurfa’mıza Şanlı unvanını dönemin Milletvekili olan Osman Ağabeyimiz olan Osman Doğan’ın ve yine büyüğümüz olan Fethi Doğan’ın köyündeyiz. Onlarında Şanlıurfa’ya çok hizmeti oldu. Bizlerde bugün Karaköprü kadrosu olarak Çok Amaçlı Salonumuz, taziye ve muhtar evimizin kompleksinde oluşan bir temel atma sebebiyle buradayız. Ben katılım gösteren Büyükçömlekçi halkına, meclis üyesi arkadaşlarımıza, teşkilat mensubu arkadaşlarımıza ve teknik kadroya teşekkür ediyorum. Bu projenin yapımında, uygulanmasında emeği geçen ve geçecek olan tüm arkadaşlarımızı da kutluyorum. Rabbim hayırlı uğurlu etsin” dedi.

Büyükçömlekçi mahalle sakinleri ise, mahallelerine çok amaçlı salonu kazandıran Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye teşekkür ettiler.

Öte yandan 300 m2 alan üzerine inşa edilecek olan Çok Amaçlı Salon olarak bilinen Taziye ve Muhtar evinin 3 ay gibi kısa bir sürede tamamlanması planlanıyor. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Narlıdere Kavşağı 11 Nisan’da trafiğe açılıyor

Narlıdere Kavşağı 11 Nisan’da trafiğe açılıyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık