Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİR DUR DURAK BİLMEDEN ÇALIŞIYOR

BÜYÜKŞEHİR DUR DURAK BİLMEDEN ÇALIŞIYOR

Şanlıurfa merkez  ve tüm ilçelerinde aralıksız çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi,yapılan çalışmalarla adeta kenti şantiyeye çevirdi.

Giriş Tarihi: 11 Ekim 2015 Pazar 12:30
BÜYÜKŞEHİR DUR DURAK BİLMEDEN ÇALIŞIYOR

Başlattığı çalışmalarla Şanlıurfa'yı adeta şantiyeye döndüren Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, şehrin dört bir yanında ekiplerin sürdürdüğü çalışmaları yerinde inceliyor.

Bütün ilçelerde olduğu gibi şehir merkezinde de çalışmalarını koordineli bir şekilde sürdüren Büyükşehir Belediyesi bütün ekipleriyle sahada hizmet veriyor. Kentin farklı noktalarında dur durak bilmeden sürdürülen çalışmalardan biri de Karaköprü Çevik Kuvvet Kavşağı ile Diyarbakır yolunda gerçekleştirilen yol genişletme çalışmaları. Bölgede yaşanan trafik yoğunluğunun önüne geçmek için bir yandan yolun yeşil alanında bulunan ağaçları zarar vermeden söken ekipler, ağaçları başka bir bölgede naklederek  yolun 50 metreye çıkarılması için çalışmalarını yürütüyor.

GAP Bulvarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından ağaçların söküldüğü alanlarda başlatılan yol genişletmesi hakkında yetkililerden bilgi aldı ve ağaçların bu bölgeden sökülerek, Karaköprüde yeni açılan bağlantı yollarının orta refüjüne taşınma işlemini inceledi.

Karaköprü'de TOKİ tarafından yapılan Basın sitesi ve yeni yerleşim alanlarında, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan alt ve üst yapı çalışmalarını da inceleyen Başkan Nihat Çiftçi, yetkili amirlerden bilgi aldı.

Ardından Eyyübiye bölgesine geçen Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından 800 yataklı Yeni Eyyübiye Devlet hastanesi bölgesinde yürütülen yol yapım çalışmalarını ve alt yapı çalışmalarını inceledi.Geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediyesi tarafından yolu yapılan Komiser Şakir Caddesine de geçen Başkan Nihat Çiftçi, devam eden yol yapım çalışmaları hakkında bölge esnafıyla görüşme sağladı.

YORUMLAR
 • yorum2015-10-13 16:46:01Mahmut Sarı

  Bu kadr zamandır yatan belediye seçime bi ay kala mı çalışmaya başladı. Urfalı görüyor nasıl göz boyamaya çalıştığınızı. Haram olsun size verdiğim oylar. Bi daha zor alırsıznı.

 • yorum2015-10-12 10:43:29ebu meryem

  ALLAH için çalışmalarınızı gece yapın trafik perişan gündüz işleri yapayımm urfalıların gözüne gireyim olmasın eve gidene kadar çile çekiyoruz

 • yorum2015-10-11 17:01:33yol

  çevik kuvvet kavşağı köprüsü çalışması sırasında insanlar inşaat sırasında nasıl geçecekler

 • yorum2015-10-11 16:57:52yol

  yarın cevik kuvvet kavşağı yapıldığında tekrar yap boz

 • yorum2015-10-11 16:56:48yol

  şelaleden sonra ne olacak diyarbakır yolu tarafı

 • yorum2015-10-11 13:50:28HEC İSMEEL

  NE YAPİLARSA ARTIK

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık