Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri BÜYÜKŞEHİRDEN 20 BİN ÖĞRENCİYE KIRTASİYE MALZEMESİ

BÜYÜKŞEHİRDEN 20 BİN ÖĞRENCİYE KIRTASİYE MALZEMESİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Hizmet yoluyla kendi bünyesinde çalışan  (taşeron) personeline kırtasiye yardımında bulundu.

Giriş Tarihi: 6 Ekim 2015 Salı 15:06
BÜYÜKŞEHİRDEN 20 BİN ÖĞRENCİYE KIRTASİYE MALZEMESİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, 2015-2016 Eğitim ve Öğretim sezonun açılmasıyla birlikte maddi durumu iyi olmayan öğrenciler için hazırladığı 20 Bin adet kırtasiye malzemesini, ilk olarak 1450 öğrenci velisi olan personeline dağıttı.

Çocuklarımızın iyi bir eğitim alması ve başarılı olması için hazırladığımız okul kırtasiye takımızı öğrencilerimize verdiğini söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her zaman yanındayız. Şanlıurfalı hemşerilimize dağıtmak üzere 20 Bin kişiye verilmek üzere kırtasiye malzemesi hazırlattık. İnşallah önümüzdeki günlerde bunun dağıtımını yapacağız. Biz çocuklarımız için çok çalışmalıyız, çocuklarımıza hak ettikleri bir gelecek bırakmak ve çocuklarımızı refah içerisinde yaşatmak için gece gündüz çalışacağız. Çocuklarımız ve yeni nesillerimiz için Şanlıurfa'yı yeniden hep birlikte inşa ederek standartların üzerine taşımalıyız.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık