Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Siyaset Cevheri 15. Yılı Kutladı

Cevheri 15. Yılı Kutladı

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti'nin kuruluşunun 15. yıldönümü dolayısı ile yazılı bir açıklama yayımladı.

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2016 Pazar 00:33
Cevheri 15. Yılı Kutladı

Milletvekili Cevheri yaptığı yazılı açıklamasında, "14 Ağustos 2001 günü Kurucumuz ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, AK Kadrolar olarak ileri demokrasi, büyük ekonomi, güçlü toplum, lider ülke olma adına samimi bir niyetle çıktığımız bu yolda 15. yılımızı büyük bir onur ve vakar ile tamamlamış bulunuyoruz. AK Parti’nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002’den bugüne kadar başarısını sürekli artırmış ve Partimiz her alanda milletle kucaklaşmaya devam etmektedir. Türkiye’deki demokrasi anlayışını da güçlendiren partimiz, ülkenin her kesimine hitap etmiş ve birlik, beraberlik duygusunu güçlenmesine katkı sağlamıştır" dedi.

2023'ü hedefleyen ve dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olma gayreti içerisinde olan bir Türkiye tablosunun olduğunu vurgulayan Cevheri, "Ekonomiden sağlığa, eğitim-kültürden alt yapımıza yaptığımız yatırımlara kadar birçok alanda bu hedeflerimize ulaştık ve daha ileri götürebilecek duruma geldik. Bugün 15. Yıldönümümüzü kutluyoruz. Kurulduğumuz ilk günün heyecanını yaşıyoruz. Tek gayemiz, halkımızın bize olan inancını, teveccühünü, yine halkımız için daha sarsılmaz bir hale getirmek, milletimizin huzur ve refahını kalıcı kılmaktır. Bu çerçevede başta, Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği olmak üzere, Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Binali Yıldırım'ın yönetiminde millete hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde, AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını selamlar, bu yolda hayatını kaybetmiş olan kardeşlerimize Allah'tan rahmet dilerim. Burada 15 Temmuz 2016 karanlık gecesinde ülkemize, milletimize ve Sayın Cumhurbaşkanımız ile demokrasimize karşı girişilen hain saldırlar, yine milletimizin kararlılığı ile devletine ve vatanına sahip çıkması ile bertaraf edilmiştir. Böyle karanlık gecelerden Yüce Rab’bim devletimizi ve milletimizi muhafaza etsin. Bu vesile ile o karanlık gecede Şehitlik mertebesine yükselen kardeşlerimize Allah’tan rahmet, hüzünlü ailelerine sabırlar ve ayrıca gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle partimizin 15. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni eder, milletimize huzur, refah ve güven dolu bir gelecek dilerim. Hep birlikte nice AK yıllara" ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz SP'den Şeker Fabrikaları Çıkışı

SP'den Şeker Fabrikaları Çıkışı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık