Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri Eski Bakan Urfa'da başkanları ziyaret etti

Eski Bakan Urfa'da başkanları ziyaret etti

Eski Bakan Necmettin Cevheri Şanlıurfa'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Cevheri, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'yi makamlarında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 5 Ekim 2016 Çarşamba 22:57
Eski Bakan Urfa'da başkanları ziyaret etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, eski Bakan Necmettin Cevheri'yi ağırladı. İkili sohbet ortamında geçen görüşmenin ardından Başkan Çiftçi, "Sayın Cevheri'nin tecrübelerinden istifade ettik" dedi.

Şanlıurfa eski milletvekillerinden ve eski bakan Necmettin Cevheri, beraberinde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve heyeti ile Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi makamında ziyaret etti. Şanlıurfa'daki gelişim ile ilgili sohbetin süre geldiği buluşmanın ardından kısa bir değerlendirme yapan Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa'mızın yetiştirmiş olduğu ve bakanlık ile vekillik süresince Urfa için büyük emekler vermiş olan bakanımız Necmettin Cevheri bizleri ziyaret etti. Tecrübesinden istifade ettik. Bu güzel ziyareti ile bizlere şeref vermişlerdir. Kendisinin de yol göstericiliği noktasında bizler de Şanlıurfa için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
Eski Bakan Cevheri ise "Urfa'yı çok ileriye götüren Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli kardeşlerime teşekkür ediyorum. Urfa her şeye layıktır. Araştırmacılar Urfa'nın 11 bin senesini buldular ve daha nice 11 bin senesini daha zihinlerde arayacaklardır" diye konuştu.

NECMETTİN CEVHERİ'DEN BAŞKAN BAYDİLLİ'YE ZİYARET

Şanlıurfalı eski Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Necmettin Cevheri, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'yi ziyaret etti. Başkan Baydilli, Cevheri'ye Karaköprü'ye yapılan hizmetlerini ve projelerini anlattı.

Şanlıurfalı Eski Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Necmettin Cevheri, bir dizi ziyaretlerde bulunmak için geldiği Şanlıurfa'da Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'yi makamında ziyaret etti. Başkan Baydilli eski Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Cevheri'ye hizmetlerini ve projelerini aktarırken, Karaköprü'nün gelişimi ile ilgili bilgiler verdi.

Cevheri'nin ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediyesi'nin çok önemli bir kişiliği misafir ettiğini ve bundan gurur duyduklarını dile getirdi.

Başkan Baydilli, "Şanlıurfa'mıza ve Türkiye'ye çok büyük hizmetler yapmış eski Başbakan yardımcımız ve bakanımız Sayın Necmettin Cevheri'yi konuk ettik. Kendisi Güneydoğu ve Şanlıurfa için yaptıklarıyla her zaman konuşulan bir isimdir. Biz Karaköprü'müzde yaptığımız hizmetleri kısmi olarak sayın Bakanımıza aktardık. Kendisinin, yaptığımız hizmetleri takdir etmesi bizi çok mutlu etti. Biz de genç bir siyasetçi olarak kendisinin yaptığı hizmetleri örnek alarak ilerlemeye çalışıyoruz. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim" diye konuştu.

Necmettin Cevheri ise Başkan Baydilli'nin yaptıklarını dinlerken hizmetin ne demek olduğunu gördüğünü ve Başkan Baydilli'nin bu hizmetlerde bulunmasından mutlu olduğunu belirtti.
Cevheri, " Karaköprü'nün eski zamanlarını bilen biri olarak Karaköprü'nün buralara nasıl geldiğine anlam veremiyorum. Çok önemli hizmetler yaparak güzel yerlere getirmişler. Böyle güzel çalışmalarda bulunduğu için kendisini ayrıca kutluyorum" dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ziyaretten sonra Eski Başbakan Yardımcısı ve Bakan Necmettin Cevheri'ye tablo hediye etti ve ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Öte yandan Necmettin Cevheri’nin Başkan Baydilli’ye yaptığı ziyarette, 20. Dönem Milletvekili oğlu Cevher Cevheri eşlik ederken, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları ve Karaköprü Belediyesi Meclis Üyeleri de ziyarette hazır bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Birecik'te altyapı yenileniyor

Birecik'te altyapı yenileniyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık