Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri EYLÜL AYI HALK GÜNÜ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

EYLÜL AYI HALK GÜNÜ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Haliliye Belediyesi Eylül Ayı ‘Halk Günü’ toplantısını gerçekleştirdi. Yoğun katılımla gerçekleşen ‘Halk Günü’ toplantısı Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve kurum müdürlerinin katılımı ile gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2015 Cumartesi 11:43
EYLÜL AYI HALK GÜNÜ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Eylül Ayı ‘Halk Günü’nde vatandaşlar talep, öneri, şikayet, eleştiri ve teşekkürlerini bizzat Başkan Fevzi Demirkol’a iletti. Başkan Demirkol’un yanı sıra Başkan Yardımcıları Osman Uludağ, Haci Kanduza da vatandaşların talep, öneri, şikayetlerini dinledi. Her ayın ilk Cuma günü yapılan Halk Günü toplantısı, Haliliye Belediyesi toplantı salonunda süre kısıtlaması olmaksızın, ucu açık olarak yapılıyor.

 

Halk Günü ile ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, bu halkla ilişkiler toplantılarını düzenli olarak devam ettirdiklerini ifade ederek : “Her ayın ilk Cuma günü, öğleden sonra Haliliye Belediyesi’nde ‘Halk Günü’ uygulaması devam etmektedir. ‘Halk Günü’ uygulamasında Belediyemizle ilgili talepleri, temennileri, herhangi bir istekleri olan vatandaşlarımız doğrudan doğruya belediyemize geldikleri taktirde bizzat benim tarafımdan veya benim il dışında olmam söz konusu olduğunda da bizzat Belediye Başkan Yardımcılarımız tarafından vatandaşlarımızın talepleri dinlenmekte ve ona göre bütün birim müdürlerimizle, Başkan yardımcılarımızla Cuma günü öğleden sonra tüm halkımızı Haliliye Belediyesi ile ilgili talebi olan, teklifi olan tüm halkımızı bekliyoruz. Bugün de o günlerden biri halkımızdan bir kısmı Haliliye Belediyesi ile ilgili isteklerini, tekliflerini ve sormak istediklerini bizzat gelip yerinde bizimle konuştular. Gerekli notlarımızı aldık. Müdürlerimiz gerekli notlarını aldılar. Çözümü mümkün olan hemen çözüldü. Çözülecek olanlarda hangi gün çözüleceği ifade edildi. halkımıza bu katılımından dolayı teşekkür ediyoruz. Aynı şekilde halkımızın bu taleplerini yerine getiren tüm birim müdürlerimize teşekkür ediyoruz. Vermiş oldukları mesai için teşekkür ediyoruz. Haliliye Belediyesinin anlayışı hizmeti dua alarak yapmaktır. Tüm halkımızın her zaman olduğu gibi hizmetindeyiz inşallah bundan sonraki aylarda da bu uygulamamız devam edecektir. ’dedi.

 

Halk Günü’ne katılım sağlayarak Başkan Fevzi Demirkol ile görüşen vatandaşlar ise talep ve önerilerini aktardıkları için memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. ‘Halk Günü’ toplantısının ardından Başkan Fevzi Demirkol ve kurum müdürleri toplantı ile devam ettiler. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık