Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE BELEDİYESİ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR

HALİLİYE BELEDİYESİ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İlçe merkezine 85 kilometre mesafede bulunan Uluhan Kırsal Mahallesi’nde parke döşeme ve stabilize yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Giriş Tarihi: 22 Ağustos 2015 Cumartesi 16:24
HALİLİYE BELEDİYESİ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR

 Kırsal Mahallelere büyük önem veren Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un “Kırsal mahallelerin şehirdeki mahallelerden farkının kalmayacak” ifadesi doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarına aralıksız alarak devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezine 85 kilometre mesafede bulunan Uluhan Kırsal Mahallesi’nde parke ve stabilize yol yapım çalışması başlattı. Beş bin nüfusa sahip olan Uluhan kırsal Mahallesi’nde yaşam şartlarının iyileştirilmesi için mahalle içi yollar, bağlantı yolları ve mahalle meydanında stabilize yol yapımı çalışması sürdürülüyor. Köy içi yollarının yanı sıra cami önü, cami yolu ve  taziye evi etrafı parke taşı ile döşendi.  Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada 2 ekip 30 personelle yürütülen çalışmaların 10 gün içerisinde tamamlanacağı belirtildi.

Yapılan çalışmalar nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren Uluhan Mahalle Muhtarı Hasan Beşdağ yaptığı açıklamada şuifadelere yer verdi ; “Stabilize yol çalışmaları devam ediyor. Daha önce köyümüzde sokaklarımızda mahallelerimizde komşular çamur yüzünden birbirine gittiğinde zorlanıyordu.  Şu anda evlere giriş, ara yollar, ana yollara stabilize çalışmalar var. Camimizin  yolu taziye evinin önü parke taşı döşendi. Belediye yetkililerine teşkkür ederiz.’’ dedi.

Uluhan Mahallesi’nde yapılan çalışmaların yanı sıra ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yol yapım, yol açma ve bakım onarım çalışmaları devam ediyor.

YORUMLAR
  • yorum2015-08-26 12:10:39dürüstler

    hizmette sınınr tanımıyorsa t.özal parkına yaptığı o barakayı kaça yaptı. ne akla hizmet yaptı. açıklasın şeffaf olsun

  • yorum2015-08-22 17:38:50gülhan

    Nedir bu sükran borcunuz..Adam Allahin oglu degil,Belediye baskani,,yani bizim hizmetimizi yapsin diye iyi bir maaasla görevlendirdigimiz adam..nedir bu tanricilik,nedir bu yalakalik..isidir YAPACAK tabii.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık