Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE’DE YENİ SANATÇILAR YETİŞTİRİLECEK

HALİLİYE’DE YENİ SANATÇILAR YETİŞTİRİLECEK

Haliliye Belediyesi, yeni sanatçılar yetiştirmek için 16 ayrı kurs için kayıt sürecini başlattı.

Giriş Tarihi: 1 Eylül 2015 Salı 12:09
HALİLİYE’DE YENİ SANATÇILAR YETİŞTİRİLECEK

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Haliliye'de yeni sanatçılar yetiştirmek için yeni kursların kayıtlarını başlattı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde uzman eğiticiler tarafından verilecek olan kurslarda; kursiyerlerin ilgilendikleri alanlarda daha profesyonel eğitimler alması hedefleniyor.

El sanatları, enstrüman ve korolardan oluşan, 1 Eylül tarihinden başlayacak olan kurslara kayıt yapmak isteyenler; Haliliye Belediyesi’nin Kadri Eroğan Caddesi üzerinde bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurması gerekiyor.  Her yaştan başvuruların alınacağı kursların kayıtları 22 Eylül'de sona erirken, 28 ve 29 Eylül arasında ön elemelerin tamamlanmasının ardından kurslar, 1 Ekim'de başlayacak.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılacak olan kursların listesi ise şöyle; ahşap oymacılığı, kehribar, alçı rölyef, resim, ney, gitar, keman, bağlama, çok sesli çocuk korosu, çok sesli yetişkin korosu, tasavvuf korosu, Türk Halk Müziği korosu, Türk Sanat Müziği korosu, tiyatro ve halk oyunları.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık