Ana Sayfa Magazin Harranlılardan dizi çekimine tepki...

Harranlılardan dizi çekimine tepki...

Türkiyenin en sevilen dizileri arasında gösterilen ve yaklaşık 10 yıldır türk televizyon ekranlarında seyircisiyle buluşan Arka sokaklar dizisinin harranda çekiği son bölümü, bölge halkı tarafından tepkiyle karşılandı.

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2017 Salı 17:59
Harranlılardan dizi çekimine tepki...

Arka sokaklar dizisi adlı türkiyenin en sevilen dizisi bu haftaki bölümünde terör örgütleriyle çatışmada masum vatandaşları kurtarıyor. senaryo gereği taşra bir bölgede çekilmesi planlanan dizinin harranda çekilmesi bölge halkı tarafından tepkiyle karşılandı. Dizinin arka fonunda harranın bir köyünde terör örğütleri yaşıyormuşta bu bölgede töröristlere karşı bir türk polisi tarafından müdahale ediliyormuş gibi gösterilmesi milliyetçi kimliğiyle öne çıkan harranlıları kızdırdı.

sosyal medya hesaplarından Arka sokaklar dizinin çekimlerinde bölge halkının teröristlere yardım ve yaltaklık yapan insanlar oldukları izlenimi verilmesinden oldukça rahatsız olduklarını paylaştılar. bu konuda yetkilerin olaya müdahale etmesi gerektiğini belirten harranlılar; "bizi kimse terörist gösteremez." tepkilerine neden oldu.

(bizhaberciyiz.com)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Dünyaca Ünlü Artist Balıklıgölü Gezdi

Dünyaca Ünlü Artist Balıklıgölü Gezdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık