Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Ekonomi İşadamlarına Neşter Vuran Maliyeye Fakıbaba’dan Neşter!

İşadamlarına Neşter Vuran Maliyeye Fakıbaba’dan Neşter!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işadamlarının yaşamış olduğu sorunlarla ilgili olarak Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cemal Demir’i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2016 Pazartesi 03:07
İşadamlarına Neşter Vuran Maliyeye Fakıbaba’dan Neşter!

Geçtiğimiz hafta sonu Şanlıurfa OSB’deki işadamlarının sorunlarını yerinde dinleyen Fakıbaba, vakit kaybetmeden sorunların çözümü için soluğu Vergi Dairesi Başkanı Cemal Demir’in yanında aldı.
Başkan Demir’e, OSB’deki firma sahiplerinin ihracat katma değer iadesini alamadıkları için mağdur olduklarını ve bu sebepten dolayı işçi çıkardıklarını belirten Fakıbaba, mağduruyetin bir an önce giderilmesi için ne gerekiyorsa yapılmasını istedi.

Ziyaretinden dolayı milletvekili Fakıbaba’ya teşekkür eden Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cemal Demir ise, “Eğer ortada bir haksızlık, bir mağduriyet söz konusu ise bunu hemen çözüme kavuşturacağız. Elimizden geldiğince bu haksızlığa son vereceğiz” dedi.
Fakıbaba, geçtiğimiz hafta sonu OSB’yi ziyaret etmiş, ziyareti sırasında 40’a yakın fabrikanın mağdur olduğunu ve bununla birlikte fabrikada çalışan işçilerin işsiz kaldığını öğrenmiş bununla ilgili gerekli çözüm ne ise onu bir an önce yapılacağının sözünü vermişti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa Ticaret Borsası

Şanlıurfa Ticaret Borsası

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık