Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri Karaköprü'de Kaldırım ve Trafolar Renkleniyor

Karaköprü'de Kaldırım ve Trafolar Renkleniyor

Karaköprü Belediyesi, ilçede kötü görüntü veren kaldırım bordürleri ve trafo kulübelerini boyama çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2016 Cumartesi 00:32
Karaköprü'de Kaldırım ve Trafolar Renkleniyor

Karaköprü Belediyesi'ne bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri boyaları kalkan kaldırım bordürlerini boyarken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de ilçe sınırlarında DEDAŞ'a ait trafo kulübelerini boyayarak yöresel desenlerle süslüyor.

Kış aylarına girmeden boyama işlemlerini bitirmek isteyen ekipler ilçe sınırlarındaki bordür ve trafoların temizlenme ve boyanma işlemlerini bir an önce bitirmek için çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Boyaları kalkan ve yerinden sökülen kaldırım bordürleri tamir edilip boyanırken, duvarlarına yazılan yazılar ve afişlerle kötü görüntü veren trafo kulübeleri de rengarenk boyanıyor, Karaköprü'yü simgeleyen 'nar' gibi desenlerle süsleniyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, çalışmaların hızlanması ve bir an önce bitmesi için talimat verirken, boyama ve tadilat işlemleri sırasında vatandaşlar ile çevreye rahatsızlık verilmemesi konusunda ekipleri uyardı. Karaköprü'de kötü görüntüleri ortadan kaldırmayı hedeflediklerini ifade eden Başkan Baydilli, bordür ve trafo boyama işlemlerinin devam edeceğini dile getirdi.

Trafo ve bordürlerin kirli görüntülerinden kurtarılarak rengarek boyanması ilçede yaşayan vatandaşları da memnun ediyor.

YORUMLAR
  • yorum2016-09-04 01:50:50duayen davulcu

    KARAKÖPRÜ ADINI TAŞIYOR. KARANLIK YOLLARI KÖY YOLUNDAN BİLE BERBAT. ALLAHA EMANET GİDİP GELİYORUZ İŞE

  • yorum2016-09-03 02:50:34A.Kaya_63

    Boya bakalım milletin gözünü boyalayalım... Yanlış anlaşılmasın bende AKP liyim seçim olsa yine veririm ama hizmet parti üstü bişey...Sayın başkan eğitimini ortya koyup Urfamızın tarihine adına yakışır şehirleşme yapmalı..urfa yeni yerleşim yerleri berbat urfa sıcak memleket binalar bitişik nizam yada çok yakın sokaklar dar urfa Sadece karaköprü güzel şehir değil gerçi oralarda oyle karaköprü 50 tane çıkmaz sokak var bu bile çarpık şehirleşmeyi gösteriyor...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Birecik'te altyapı yenileniyor

Birecik'te altyapı yenileniyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık