Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri Kenya Valisi'ni Özel Kalem Müdürü Karşıladı!

Kenya Valisi'ni Özel Kalem Müdürü Karşıladı!

Geçtiğimiz hafta Ankara'ya gelen ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'i havaalanında Ankara Vali Yardımcısı karşılamıştı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden Garissa Eyaleti Valisi Nathif Jama Adam'ı da kapıda Özel Kalem Müdürü İbrahim Halil Karaca karşıladı.

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2016 Çarşamba 01:51
Kenya Valisi'ni Özel Kalem Müdürü Karşıladı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin bir programda olması dolaysıyla geç kalması üzerine, Garissa Eyaleti Valisi Nathif Jama Adam'ı Büyükşehir Belediyesi ziyareti sırasında Özel Kalem Müdürü İbrahim Halil Karaca karşıladı.

Büyükşehir Belediyesi'nin daveti üzerine Şanlıurfa'ya gelen Garissa Eyaleti Valisi Nathif Jama Adam ile Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi 'Kardeş şehir' protokolü imzaladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından Garissa eyaleti ile 'Kardeş şehir' olmasının kararının alındığını belirterek, "Bu anlamda sayın valimiz de davetimiz üzere kentimize geldi. Kendisine teşekkür ediyorum" dedi.

Garissa Valisi Nathif Jama Adam ise, tarihi değere sahip olan Şanlıurfa'da bulunmaktan ve 'Kardeş şehir' olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık