Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN HASTANESİNDE BÜYÜK REZALET (VİDEO)

ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN HASTANESİNDE BÜYÜK REZALET (VİDEO)

Viranşehir- Ceylanpınar yolu beşinci kilometresinde önceki akşam saat 23:00 sularında motorsiklet ile otomobilin çarpışması sonucu Hıdır Parlak adlı vatandaş yaralandı.

Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2015 Cumartesi 20:14
ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN HASTANESİNDE BÜYÜK REZALET (VİDEO)

Viranşehir Devlet Hastanesine kaldırılan parlak, muayene edildikten sonra vücudunda iki kırık olduğu söylendi. Ancak yaralı Parlak durumdan şüphelenip yakınları tarafından Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirildi.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinde tedaviye alınan Parlak, yakınlarının iddiasına göre görevli doktorlar tarafından gerekli ilgi görmedi.

Doktorların yaralı ile ilgilenmediğini belirten hasta yakınları hastanede yaşananları kameraya almaya başladıktan sonra hastaları ile ilgilenildiğini söylediler.

yapılan muayenenin ardından yaralının kalbinin ana damarında ve böbreklerinde zedelenme bacağında beş kolunda ve belinde iki kırık olduğu tespit edildi. Doktorlar ayrıca yaralının iç kanama tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu da söylediler.

Duruma tepki gösteren yaralının yakınları şu ifadeleri kullandı;

YORUMLAR
  • yorum2015-08-03 17:02:32balıkçı

    siz bide balıklıgöl devlet hastenesinde çalışan fonetçileri görün terbiyeden yoksunlar resmen. geçenlerde o hastanede personel müdürüne şikayete gittim personel müdürünün dediği kelime aynen şöyle her yerde bir dengesiz vardır diyor peki biz sizin dengesiz personelinizi çekmek zorundamıyız.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Birecik'te altyapı yenileniyor

Birecik'te altyapı yenileniyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık