Ana Sayfa Sağlık Şanlıurfa'da hastaya "ağır engelli" raporu verilmediği iddiası

Şanlıurfa'da hastaya "ağır engelli" raporu verilmediği iddiası

İl Sağlık Müdürlüğü, bir ayağı kesik ve bir gözü görmeyen 76 yaşındaki Sultan Eren'e "ağır engelli" raporu verilmediği iddiasıyla ilgili basında yer alan haberler üzerine inceleme başlattı

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2018 Çarşamba 00:24

Şanlıurfa'da hastaya

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünce, bir ayağı kesik ve bir gözü görmeyen 76 yaşındaki Sultan Eren'e "ağır engelli" raporu verilmediği iddiasıyla ilgili inceleme başlatıldı.

İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, merkez Eyyübiye ilçesinde, bir ayağı kesik ve bir gözü görmeyen böbrek hastası Eren'e, "Ağır engelli değil" raporu verildiğine dair yayınlanan haber üzerine inceleme yapılıyor. 

Eşi ve oğlu ile aynı evde yaşayan Eren'in rahatsızlığı nedeniyle sağ ayağının kesildiği ve sol gözü görmediği için yakınlarının, bakıcı ücreti almak amacıyla hastaneye başvurduğu belirtildi. Hastane tarafından yapılan incelemede Eren'e "Ağır engelli değil" raporu verildiği iddia edildi. 

Konunun basında yer alması üzerine İl Sağlık Müdürlüğünce inceleme başlatıldı.

 

AA

YORUMLAR
  • yorum2018-01-11 14:30:06celal akbulut

    Daha bir ayağı ve bir gözü var diye raporu vermemişlerdir. Bu yaştaki kadına doktorlar ağır işte çalışabilir raporu vermeleri lazım şantiyelerde taş ocaklarında vs.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Estetik operasyonları kişinin psikolojisine de iyi geliyor

Estetik operasyonları kişinin psikolojisine de iyi geliyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık