Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Siyaset Urfa HDP'ye Şüpheli Zarf Gönderildi

Urfa HDP'ye Şüpheli Zarf Gönderildi

HDP Şanlıurfa İl Örgütü, parti binasına kimliği belirsiz kişilerce şüpheli bir zarf gönderildiğini açıkladı.

Giriş Tarihi: 2 Eylül 2016 Cuma 03:43
Urfa HDP'ye Şüpheli Zarf Gönderildi

HDP Şanlıurfa İl binasına HDP Şanlıurfa milletvekilleri İbrahim Ayhan, Osman Baydemir ve Dilek Öcalan’ın isimlerinin yazılı olduğu şüpheli bir zarf gönderildi. Zarfı şüpheli bulan HDP'li yetkililer durumu güvenlik güçlerine bildirdi.

HDP Şanlıurfa İl Örgütüne kimliği belirsiz kişilerce şüpheli bir zarf bırakıldığı açıklandı. Üzerinde bir kaşe bulunan zarfın üzerinde HDP Şanlıurfa milletvekilleri Dilek Öcalan, İbrahim Ayhan ve Osman Baydemir’in isimleri yazıyor. Konuyla ilgili il parti binasında açıklama yapan HDP Şanlıurfa İl Eş Başkanı Ayşe Sürücü, zarfın HDP Van ve Muş parti binalarına gönderilen zarflarla aynı olduğunu söyledi.

Kimyasal madde olabileceği şüphesi üzerine zarfı açmadıklarını belirten Sürücü, konuyu incelemek üzere güvenlik birimlerine başvuruda bulunduklarını açıkladı.

Muş ve Van’a gönderilen zarflarla oynayan partililerin çeşitli rahatsızlıklara maruz kaldığını söyleyen HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan, zarfın parti binasına 20 yaşlarında bir genç tarafından bırakıldığını dile getirdi. Ayhan, kendilerine gönderilen zarfı Van ve Muş’a gönderilen zarfla karşılaştırdıklarını belirterek zarfların üzerindeki seri numaralarının aynı olduğunu ifade etti.

HDP’ye gönderilen zarfla ilgili başlatılan inceleme devam ediyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz SP'den Şeker Fabrikaları Çıkışı

SP'den Şeker Fabrikaları Çıkışı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık