Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Ekonomi Urfa'da LPG Fiyatı Düşüşe Geçti

Urfa'da LPG Fiyatı Düşüşe Geçti

Uzun zamandır gündeme getirdiğimiz Urfa'daki LPG fiyatlarının yüksek olması ile ilgili ilk indirim müjdesi geldi. Urfa'da bir LPG istasyonu girişine 'Urfa halkının sesine biz kulak verdik. LPG 2.25' pankartı asarak ilk adımı attı.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2016 Pazartesi 21:35
Urfa'da LPG Fiyatı Düşüşe Geçti

Sitemizin uzun zamandır gündemde tuttuğu 'Urfa'daki LPG Fiyatları' ile ilgili haberler nihayet sonuç vermeye başladı. Urfa'da petrol istasyonlarının kendi aralarında anlaşarak otogaz fiyatlarını yüksek tuttukları iddia edilmesi üzerine sitemiz hummalı bir çalışma yapmış ve bir çok il ve Urfa'nın ilçelerindeki LPG fiyatlarını araştırarak haber yaptı. Hatta sitemiz Urfa'da 'LPG fiyatları yüksek mi? ' anketi düzenlemiş ve ankete katılan binlerce Urfalı, Urfa'da LPG fiyatlarının çok yüksek olmasından dolayı şikayetçi olmuştu.

HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan konuyu meclis gündemine taşımış ve konu ile ilgili Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'a yazılı soru önergesi verdi. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin çıkan haberler üzerine konunun takipçisi olacağının ve gerekli yerlerle görüşmelerin sürdüğünü twitter hesabından duyurmuştu.

Tüm bu yaşanılanlardan sonra Şanlıurfa'da petrol istasyonu sahibi Bozan Sarı Petrol istasyonu bir adım attı. İstasyon sahibi istasyon girişine Urfa halkının sesine biz kulak verdik. LPG 2.25' pankartı asarak LPG fiyatını düşürdüklerini halka duyurdu. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa Ticaret Borsası

Şanlıurfa Ticaret Borsası

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık