Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Güncel Urfalı İşadamı Aslan’dan Büyükşehir Belediyesi’ne İlginç Teklif

Urfalı İşadamı Aslan’dan Büyükşehir Belediyesi’ne İlginç Teklif

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin dün sosyal medya üzerinden paylaştığı “Büyükşehir Belediye Başkanlığı hizmet binası projesi hazırlanmıştır. Projeyle ilgili halkımızın yorumlarını bekliyoruz.” konu başlığı ile paylaştığı habere Urfalı işadamından teklif geldi.

Giriş Tarihi: 30 Eylül 2016 Cuma 22:30
Urfalı İşadamı Aslan’dan Büyükşehir Belediyesi’ne İlginç Teklif

Şanlıurfa’da tanınmış otel sahiplerinden Çetin Aslan, sosyal medya üzerinden bir habere yaptığı yorumda Urfa’daki otelinin yerini Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne yeni hizmet binası olarak vermeye hazır olduğunu belirtti.

Abide Park’ta Nevali Otel’in sahibi olan Çetin Aslan, 16 bin metrekareye sahip olan Abide Park AVM’yi Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin yapacak olduğu yeni hizmet binasına hemen verebileceğini söylemesi üzerine, Urfa’da Avukatlık mesleğini icra eden Halil Öncel’in Çetin Aslan’a ‘Abide Park’ta şu anda trafiğin sıkıntılı olduğunu ve buraya yeni bir belediye binası inşa edildiği taktirde trafiğin daha da felç olabileceğini’ söylemesi üzerine Aslan yine sosyal medya üzerinden şu cevabı verdi: “Alışveriş için Abide Park’a günde 4 bin kişi geliyor. Belediyeye o kadar kişi gelir mi?” diye cevap verdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, sosyal medya üzerinden Urfalıların yorumuna sunduğu Büyükşehir’in yorumları devam ederken, Başkan Çiftçi’nin işadamı Çetin Aslan’a ne cevap vereceği merakla bekleniyor.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da otomobil yön levhasının çarptı: 1 ölü, 2 yaralı

Şanlıurfa'da otomobil yön levhasının çarptı: 1 ölü, 2 yaralı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık