Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Güncel Urfalılar Abide Kavşağı'nda İmtihandan Geçti

Urfalılar Abide Kavşağı'nda İmtihandan Geçti

Şanlıurfa-Diyarbakır yolu güzergahında yapımı devam eden köprülü kavşak çalışmaları nedeniyle Urfa trafiği bugün adeta alt üst oldu.

Giriş Tarihi: 4 Ekim 2016 Salı 01:18
Urfalılar Abide Kavşağı'nda İmtihandan Geçti

Şanlıurfa-Diyarbakır yolu güzergahında yapımına devam eden 2 adet köprülü kavşak çalışması kapsamında köprülü kavşakların üst kısmını birbirine bağlayacak olan kirişlerin yerleştirilmesi işine başlanılması ile birlikte Urfalıların çileside başladı. 

Abide Kavşağı'ndan Karaköprü istikametine 10 gün boyunca araç trafiğinin verilmeyeceğini bilmeyen sürücüler bugün Abide Kavşağı'nda adeta dönme dolap gibi döndüler. 

Gün boyunda Abide Kavşağı ile Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı arasında yoğun bir araç trafiği kuyruğu oluştuğu görüldü. Birçok sürücü Karaköprü yolunun araç trafiğine kapatıldığını bilmemesi üzerine Abide Kavşağı'nda sürekli dönerek gideceği yere ulaşmak için yol bulmaya çalıştığı görüldü. Karaköprü istikametine sadece şehir içi yolcu otobüslerine geçiş izni verildiği öğrenildi. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfalıları az daha sabırlı olmalarını isteyerek köprülü kavşağın tamamlandığında trafik çilesinin sona ereceğini söyledi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz

"Bir bebeği duvara, diğerini yere vurarak öldürdüler"

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık