Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri VİRANŞEHİRLİ STK’LAR HASTANE PERSONELİNE PLAKET VERDİ

VİRANŞEHİRLİ STK’LAR HASTANE PERSONELİNE PLAKET VERDİ

Viranşehir’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları, devlet Hastanesinde görev yapan başarılı sağlık personellerine plaket verdi.

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2015 Pazartesi 12:31
VİRANŞEHİRLİ STK’LAR HASTANE PERSONELİNE PLAKET VERDİ

200 Yataklı Devlet Hastanesi’nin konferans  salonunda düzenlenen plaket takdim törenine Viranşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İlhan Erkan, Viranşehir Derneği Başkanı Murat Karadaş, Viranşehir Öğrenci Derneği Başkanı Çetin Gören, Viranşehir Eğitim-Bir sen Şube başkanı Ahmet Bilen, Viranşehir Engelliler Derneği Başkanı Şeyhmus Belca, Viranşehir Derneği Kadın Kolları Başkanı Ganimet Bilen VİMDER Başkanı adına Abdulkadir Karkar, Viranşehir AGD Başkanı Mustafa Yazmacı, EGEM Derneği Başkanı Selahattin Büyükturan,  Viranşehir Devlet Hastanesi yönetimi ve çok sayıda sağlık personeli katıldı.

Tören öncesi kısa bir açıklama yapan Viranşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İlhan Erkan, Viranşehir halkının sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmayı hak ettiğini belirterek, bu amaçla hizmet ettiklerini söyledi.

Viranşehir’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Örgütlerinin Devlet hastanesi bünyesinde görev yapan sağlık personellerini ödüllendirmelerinin takdir edilecek bir davranış olduğunu söyleyen Erkan, Plaket veren Sivil toplum örgütü temsilcilerine teşekkür etti.

Ödüllendirme töreninin ardından Viranşehir Sivil Toplum Örgütü adına bir konuşma yapan Viranşehir Derneği Başkanı Murat Karadaş ise, hastaneye müracaat eden vatandaşların sadece doktorlardan hizmet almadıklarını aynı zamanda hastanede çalışan personelinde vatandaşa hizmet ettiğini hatırlattı. Karadaş: “Doktorların eğer verilen hizmetlerin kafası beyni ise hastane personeli bu hizmetin eli kolu ayağıdır.  Beyin/kafa el ve ayak olmadan bir işe yaramaz. Hastane hizmetlerini bir büyütün olarak görüyoruz” dedi.

Başarılı personele plaketlerini programa katılan STK Başkanları takdim etti. Plaket merasiminin ardından başarılı personel ve hastane yönetimi ve STK Başkanları birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Birecik'te altyapı yenileniyor

Birecik'te altyapı yenileniyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık