AK PARTİ İL BAŞKANIMIZ , ZEYNEL BEYAZGÜL “YALNIZ DEĞİLSİNİZ”

20 Temmuz 2017 Perşembe 18:52

 

 

Birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu bu günlerde, Ak parti il başkanımız, Zeynel Beyazgül’e yapılan çirkin tezahüratı şiddetle kınıyor, lanetliyorum…

Bu olayda şu dikkatimi çekti.

Şanlıurfa ,Belediye başkanlarından, Ak partili olan olmayan  tüm kesimlerden , STK başkanları ve üyelerinden, cemaatlerden, Ak parti teşkilatından herkes ,gerek sosyal paylaşım sitelerinden ve farklı platformlardan Zeynel Beyazgül Başkana sahip çıktılar.

Başkan güven tazeledi.

 Zeynel Beyazgül  ,çalışkanlığı,  dürüst ve gayretli çalışmaları İlimizin tüm sorunlarıına sahip çıkması, Sürekli bir ayağı Ankara da sorunlara çözüm arayışları, Seçim ve Referandum dönemlerinde gecesini gündüzüne katarak çalışmaları sonucu halkın gönlünü kazandı.

Aynası iştir kişinin ,lafa bakılmaz.

Zeynel başkan, sadece siyasi kimliği ile değil ,kişiliği ile kendisini tüm partilere, sivil toplum kuruluşları ve cemaatlere sevdirmiş, kabul ettirmiştir.

Zeynel başkanı, Vatan ve Millet Sevgisi taşıyan,zarif, kibar, alçakgönüllü, samimi ve mütevazi kişiliğiyle tanırım.. Davasına sadık bir başkandır.

Zeynel Başkan’ın,birikimi, donanımı, doğru analizleri, Şanlıurfa’nın MSP, Refah Partisi’nden gelen siyasi tecrübesi ile başarılı bir il başkanlığı profili ortaya koyarak, bulunduğu makama da değer katmıştır.

 Zeynel başkan  döneminde , Ak parti il başkanlığı tüm bürokrasi tarafından saygı görmüştür.

Daha önceki başkanlar döneminde ise, Ak parti kavgalarla gündeme gelmiştir.

Başkanımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyor , başarılar diliyorum…


YORUMLAR